ÖVRIGT / Speglar / Spegel 11482375
*
nr 1148 2375
Spegel
Nutida, 190x90
Utrop:
1.500 kr
Såld:
3.200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 4 december 2017
kl 20:59:56
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
4/12 16:07:44
1
1.000 kr
4/12 16:09:29
1
1.100 kr
4/12 20:47:40
2
1.700 kr
4/12 20:48:28
3
1.500 kr
4/12 20:48:28
2
1.600 kr (Budbetjänt)
4/12 20:48:45
3
1.700 kr
4/12 20:48:45
2
1.700 kr (Budbetjänt)
4/12 20:48:56
3
2.000 kr
4/12 20:50:29
1
2.200 kr
4/12 20:51:37
3
2.600 kr
4/12 20:52:39
1
2.600 kr
4/12 20:52:39
3
2.600 kr (Budbetjänt)
4/12 20:53:32
1
2.800 kr
4/12 20:54:08
3
3.000 kr
4/12 20:54:56
1
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: nutida spegel speglar
-
6070 Fotoramar
+ spegel, 5 delar, omkring 1900-tal, glas och mäss..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:15
-
6145 Spegel
Empire, 49x29 cm
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:53
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 1148 2375
Spegel
Nutida, 190x90
Utrop: | 1.500 kr |
---|---|
Såld: | 3.200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 4 december 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
4/12 16:07:44 | 1 | 1.000 kr |
4/12 16:09:29 | 1 | 1.100 kr |
4/12 20:47:40 | 2 | 1.700 kr |
4/12 20:48:28 | 3 | 1.500 kr |
4/12 20:48:28 | 2 | 1.600 kr (Budbetjänt) |
4/12 20:48:45 | 3 | 1.700 kr |
4/12 20:48:45 | 2 | 1.700 kr (Budbetjänt) |
4/12 20:48:56 | 3 | 2.000 kr |
4/12 20:50:29 | 1 | 2.200 kr |
4/12 20:51:37 | 3 | 2.600 kr |
4/12 20:52:39 | 1 | 2.600 kr |
4/12 20:52:39 | 3 | 2.600 kr (Budbetjänt) |
4/12 20:53:32 | 1 | 2.800 kr |
4/12 20:54:08 | 3 | 3.000 kr |
4/12 20:54:56 | 1 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: nutida spegel speglar
-
6070 Fotoramar
+ spegel, 5 delar, omkring 1900-tal, glas och mäss..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:15 -
6145 Spegel
Empire, 49x29 cm
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:53